Районна газета

МИКОЛА ГУБА: «ПІДТРИМКА МІСЦЕВОГО ТОВАРОВИРОБНИКА – СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ»

Для налагодження подальшої співпраці та обміну інформацією задля  збільшення обсягів реалізації товарів місцевих виробників, забезпечення населення регіону якісною продукцією у залі Краснопільської районної державної адміністрації відбувся «круглий стіл» на тему: «Співпраця органів влади, малого та середнього бізнесу в питаннях підтримки місцевого товаровиробника, забезпечення населення якісними продуктами харчування, підвищенні надходжень до бюджетів всіх рівнів», у якому взяли участь керівники району, працівники відповідних підрозділів райдержадміністрації, обласні фахівці, товаровиробники району, підприємці, що реалізують продукти харчування, представники громадських рад, організацій підприємців та ЗМІ.

«Ми повинні в першу чергу брати продукцію, що вироблена на Сумщині. Нерідко вона ще й кращої якості, ніж привізна», - зазначила керівник робочої групи по контролю за якістю продовольчих товарів та підтримки місцевого товаровиробника облдержадміністрації Людмила РЯЗАНОВА.

За словами посадовця одним із пріоритетних напрямків роботи обласна влада Сумщини називає підтримку місцевого товаровиробника. Це відображено у Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - 2015». Влада повинна докласти максимум зусиль для того, аби дати можливість розвиватися та міцніти місцевим виробникам, створювати умови для їх нормального функціонування, бо від цього напряму залежить і соціальна стабільність регіону, і наявність робочих місць, і сплата бюджетних надходжень.

На окремих аспектах здійснення контролю якості продуктів харчування на Сумщині та варіантів можливої співпраці з громадськістю у цьому напрямку зупинився начальник інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області Михайло КОЦУПІЙ.

Під час «круглого столу обговорювалася співпраця місцевих органів влади, малого та середнього бізнесу у питаннях підтримки місцевого товаровиробника, забезпечення населення якісними продуктами харчування, підвищення надходжень до бюджетів усіх рівнів, організація роботи у даному векторі районної влади, перспективи. Ряд зауважень та пропозицій, що стосуються підтримки місцевого товаровиробника, які внесли представники громадськості, торгівельних закладів, самі товаровиробники Краснопільського району.

«Такі заходи приносять користь як виробникам продукції, так і продавцям,  адже всі працюють на кінцевий результат – це задоволення потреб споживача якісною, смачною і корисною для здоров`я продукцією», - резюмував голова Краснопільської районної державної адміністрації Микола ГУБА.