Районна газета

У ПЕРШУ НЕДІЛЮ ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ТРАДИЦІЙНО ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ОДНЕ З ПРОФЕСІЙНИХ СВЯТ - ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. Суб’єкти малого підприємництва вносять істотний внесок, як у підвищення якості життя громадян, так і в розвиток економіки країни

Майбутнє нашого району нерозривно пов’язано з  малим бізнесом, який вносить значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте  жителів району  необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

З нагоди Дня підприємця 30  серпня 2019 року на базі Краснопільської районної  філії Сумського обласного центру зайнятості підведені підсумки районного конкурсу «Кращий підприємець -2019 року».

У номінації «Краще мале підприємство» визнано переможцем ТОВ «М’ясо-молочний комплекс» – директор Коротка Ірина Володимирівна (Ряснянська  сільська рада); «Кращий підприємець у сфері виробництва» - Школа Олексій Васильович  (Грабовська  сільська рада);  «Кращий підприємець – фізична особа у сфері обслуговування» – Бакро Марина Миколаївна, яка надає перукарські  послуги та послуги з макіяжу  населенню Краснопільського району; «Краща жінка підприємець» - Мишинська Раїса Іванівна – керівник   приватного підприємства «Майське»   (Мезенівська  сільська рада); «Кращий підприємець-фізична особа у сфері торгівлі» - Севідов Олександр Анатолійович ( Славгородська сільська рада); «Кращий молодий підприємець» – Балак Олена Сергіївна – директор хлібохарчокомбінату Краснопільської райспоживспілки (підприємство забезпечує хлібобулочними виробами населення Краснопільського району).

Переможців конкурсу привітали та нагородили грамотами голови Краснопільської  районної державної адміністрації та голови районної ради в.о. керівника апарату Краснопільської районної державної адміністрації Ірина Савченко та заступник голови районної ради Іван ГАВЕНКО.

Подякою Краснопільської філії Сумського обласного центру зайнятості нагородили Брижахіну Аллу Володимирівну за співпрацю у створенні нових робочих місць.

З професійним святом підприємців району  привітали представники  Краснопільської районної державної адміністрації,  районної ради, Краснопільської філії Сумського обласного центру зайнятості та побажали    швидко знаходити всі життєво важливі рішення і стрімко розвивати свою власну справу. Нехай на їх шляху  менше трапляється невдач, а все, про що планується і про що мріється, здійснюється.