Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ! ОГОЛОШЕНЯ

Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного  бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах 

Краснопільська районна державна адміністрація повідомляє, що для участі в   конкурсі  з отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах,  суб’єкту малого підприємництва необхідно  в термін 3 4   лютого  по 5  березня 2019 року включно    подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна,3 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені “Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах» (додаток 2 до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі на 2017-2019 роки».

При цьому повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 21 березня  2019 року о 10 годині в залі засідань управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації, за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська,1.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва (0542) 659-117 та в управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації,  смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2, тел. 7-14-48.