Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ!

20 листопада 2018 року  о  15.00 в м. Суми в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (пл. Незалежності, 2, 6 поверх, конференц-зал Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, кабінет № 115) для представників малого та середнього бізнесу  відбудеться презентація програми «Готові до співпраці з Німеччиною»

21 листопада з 10.00 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (пл. Незалежності, 2, 6 поверх, конференц-зал Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації , кабінет № 115)  - будуть проходити відбори кандидатів для участі в програмі.

Дана програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів.

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:

- наявність вищої освіти;

- знання англійської мови;

- вік не старше 55 років.

Організаційне забезпечення реалізації Програми в Сумській області, прийом документів на участь у конкурсному відборі на стажування здійснюється Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47).