Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ!

Краснопільська районна державна адміністрація   оголошує конкурс відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету  часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими  у державних банківських установах

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі  підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах,   здійснюють діяльність на території району не менше  1 року.  Для участі у конкурсі суб’єкту малого   підприємництва необхідно в термін з 16 жовтня  до 16   листопада     2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна,3 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені “Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах» (додаток 2 до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі на 2017-2019 роки, який розміщений на сайті Краснопільської районної державної адміністрації в розділі «Підприємництво").

При цьому повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться  4   грудня    2018 року о 10 годині в залі засідань управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації, за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська,1.