Районна газета

ПРОГРАМИ БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З УКРАЇНИ ЗА НАПРЯМОМ «ХОЛОДНА ЛАНКА ПОСТАВОК»

ПРОГРАМИ БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З УКРАЇНИ ЗА НАПРЯМОМ «ХОЛОДНА ЛАНКА ПОСТАВОК»

До уваги суб’єктів підприємництва району!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і програмою SABIT, яку  спонсорує Міністерство торгівлі США інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування з 14 квітня по 05 травня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця 23 лютого 2018 року.

Про залучення німецької експертної підтримки за програмою

Senior Experten Service

Повідомляємо, що програма Senior Experten Service оголошує конкурс на прийом заявок з метою залучення німецької експертної підтримки за програмою Senior Experten Service (скорочено – SES, Служба Старших Експертів).

Senior Experten Service – це програма фонду німецької економіки, який за допомогою залучення німецьких експертів сприяє розвитку економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу.

Хто може подавати заявки на участь у програмі  SES?

підприємства, установи та організації різних форм власності;

фізичні особи-підприємці;

навчальні заклади;

медичні заклади;

заклади культури та мистецтва;

неурядові  організації та фонди

Для того, щоб взяти участь у програмі SES необхідно   заповнити проектну заявку на запрошення експерта (в проектній заявці максимально прописати технічне завдання для експерта) та надіслати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням в темі листа –“ Senior Experten Service».

За додатковою інформацією щодо участі в програмі SES звертатися до Фонду громади Житомира за телефонами +38 (097) 294-37-53; + 38(050) 712-59-70, контактна особа Жанна Соловйова.