Районна газета

РОЗВИТОК ТА ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА В КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

21.06.2013 року в актовому залі Краснопільської районної державної адміністрації проведено семінар-нараду за участю представників комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради та суб’єктів господарювання Краснопільського району.

Фондом 12.06.2013 було оголошено конкурс з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету. Кінцевий строк подачі документів 01 липня 2013 року 17 година 30 хвилин.

«Надання безвідсоткових кредитів суб’єктам підприємництва дасть змогу розвивати підприємницький сектор, який виконує свою провідну роль в розвитку економіки району  і виступає гарантом стабільності суспільства та підвищення рівня життя громадян» - зазначив директор комунальної установи Владислав КОТЛЯР.

В ході семінару Владислав  Котляр детально роз’яснив умови конкурсу, порядок надання та використання безвідсоткової фінансової підтримки суб’єктам  підприємництва, структуру бізнес–плану та рекомендації до його розробки.

Обов’язковою умовою участі є наявність бізнес-плану, власне співфінансування не менше як 25 % від загальної вартості проекту. Інвестиційні проекти суб’єктів підприємництва розглядаються Фондом за умови наявності у суб’єкта підприємництва заставного майна, яке має бути ліквідним і підлягає щорічному страхуванню.

Фонд здійснює фінансову підтримку суб’єктів підприємництва, що працюють на території Сумської області, на період, що не перевищує 5 років, на поворотній основі, в національній валюті у безготівковій формі.

Контактні дані комунальної установи «Сумській фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради:

40030, м.Суми, вул.Кооперативна, 3, тел. (0542)659-117, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , офіційний сайт - dizhelp.in.ua.