Районна газета

ВІДБУВСЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ МАЛОГО БІЗНЕСУ

4 березня 2020 року в малому залі Краснопільського палацу культури проведено консультаційний семінар з представниками малого підприємництва щодо участі їх в державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

СПРОЩЕНО РЕЄСТРАЦІЮ СІМЕЙНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Більшість домогосподарств сільського населення займається виробництвом товарної сільськогосподарської продукції. Для таких категорій громадян створено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом реєстрації фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр)

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р.  № 28 затверджено Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва

Державна підтримка надається через уповноважені банки шляхом часткової компенсації процентних ставок за кредитами для суб’єктів малого підприємництва, що дозволяє залучати позикові кошти на рівні від 5 до 9 відсотків річних.

НА СУМЩИНІ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ-ВИСТАВКА «МЕБЛІ. ІНТЕР’ЄР. ДИЗАЙН»

Увага! Вперше в Сумській області Форум-виставка «Меблі. Інтер’єр. Дизайн», який відбудеться 25-26 жовтня 2019 в Конгрес-центр СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська,9/1. Організатор заходу - Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми, який гостинно  запрошує власників, керівників та менеджерів малих і середніх меблевих підприємств, а також підприємств, які займаються виготовленням та дизайном предметів інтер’єру.  Реєстрації за посиланням:http://bit.ly/fbls-form-reg