Районна газета

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури інфраструктури

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, розпочато перевірку достовірності відомостей, зазначених у заяві Лісун Інни Анатоліївни, завідувача сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації щодо застосування заборон, передбаченої частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Заява

Декларація

За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно завідувача сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації Лісун Інни Анатоліївни заборони передбачені частиною третьою і четвертою  статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, розпочато перевірку достовірності відомостей, зазначених у заяві Щадька Володимира Миколайовича, головного спеціаліста відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації щодо застосування заборон, передбаченої частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Заява

Декларація

 

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, розпочато перевірку достовірності відомостей, зазначених у заяві Савченко Надії Дмитрівни, завідувача сектору містобудування, архітектури та з питань НС Краснопільської районної державної адміністрації щодо застосування заборон, передбаченої частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Заява

Декларація

За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно завідувача сектору містобудування, архітектури та з питань НС Краснопільської районної державної адміністрації Савченко Надії Дмитрівни заборони передбачені частиною третьою і четвертою  статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.