Районна газета

ЗАВДАННЯ ВЛАДИ – МАКСИМАЛЬНО НАБЛИЗИТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ДО ОНКОХВОРИХ

На реалізацію завдань і доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в районі з 03.02.2014 по 09.02.2014 року проводиться «Тиждень боротьби з онкологічними захворюваннями».

В рамках цього заходу в Краснопільській центральній районній лікарні було проведено заняття з первинною ланкою медичних працівників району.

«Онкологічні захворювання є однією з головних причин смертності в Україні», – зауважив Сергій ТКАЧЕНКО.

Основною метою зібрання є привернення уваги населення району та органів охорони здоров’я до попередження, виявлення та лікування даної хвороби, підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Зосереджуючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися позитивних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.

Головна медична сестра Краснопільської центральної районної лікарні Валентина ПОЧТАРЬОВА наголосила на значенні медичних працівників села в боротьбі з онкологічними захворюваннями, адже в більшості наш район складається з сільського населення де проживає багато людей похилого віку, які потребують особливої уваги з боку працівників охорони здоров’я.

З початком року  необхідно активізувати роботу з населенням задля профілактики та своєчасного виявлення захворювань та запобігання ускладнень.