Районна газета

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З РАКОМ

На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА 4 лютого 2014 року був відзначений Всесвітній День боротьби з раком.

В Краснопільському районі відбулося засідання «круглого столу» на тему: «День боротьби з онкологічними захворюваннями», яке проходило в  читальному залі районного Палацу культури.

«Метою Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями є привернення уваги громадськості до даної проблеми, щоб запобігти поширенню такого страшного захворювання як рак», – зазначив заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ.

На засіданні виступив районний онколог Сергій ТКАЧЕНКО з доповіддю «Про стан захворюваності та методи профілактики онкологічних захворювань», який наголосив, що на обліку в районі знаходиться 707 чоловік хворих на онкологічні захворювання, 80% захворювань можна попередити при вчасному виявленні. Він також перелічив негативні фактори, які впливають на розвиток хвороби, та методи профілактики.

Артем ГОНТАР – районний акушер-гінеколог, проінформував про стан здоров'я жіночого населення району та запобігання онкологічних захворювань.

Виступила також Валентина МАСАЛІТІНА – заступник головного лікаря по дитинству та пологовій допомозі, яка розповіла про особливості дитячої онкології. Зокрема зазначила, що дорослі повинні зробити все для створення безпечного навколишнього середовища для дітей, вільного від тютюнового диму. Значення збалансованого стилю життя, який ґрунтується на правильному харчуванні і нормальній фізичній активності людей.

«Хвороба завжди походить або від надлишку або від недостачі, тобто від порушення рівноваги», - Гіппократ.