Районна газета

СТАН ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ В КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ ЦПМСД

Станом на 10.12.18 з лікарями нашого закладу заключено 15952 декларації, що складає 72,7%. Двоє сімейних лікарів набрали необхідну максимальну кількість пацієнтів – Бараник Т.І. та Савченко А.А., заключили по 1800 декларацій, але ще є можливість заключити  декларації для тих, хто не встиг з  іншими лікарями  - Міщенко С.І., Фірсова З.Г,  Батура Т.В.

Пам'ятайте чим довше ви зволікаєте з заключенням декларацій, тим обмежується Вам вибір лікаря.

Бажано до нового 2019 року заключити деларацію ,тому що з січня кожен візит пацієнта, його  скарги, діагноз, призначення, результати аналізів, діагностика та консультацій – буде заноситись в електронну систему.  Поступово електронними стануть направлення до  спеціалістів, рецепти на «Доступні ліки», листки непрацездатності. Вносити дані може, як лікар і молодший медичний персонал. Без заключения декларації все це неможливо. Звертаємося з  проханням до мешканців району, які проживають в малих населених пунктах і не визначилися з вибором лікаря, що  не підписали декларацію зробити це найближчий час тому що, підписана вами декларація з лікарем дає змогу зберегти медичний заклад у вашому селі.

З 1 січня 2019 року медична субвенція на заклади первинної медичної допомоги не передбачена. Фінансування закладу будуть з національної служби здоров'я згідно заключених декларації. Норма на сімейного лікаря - 1800 декларацій. Майже по всіх сільських амбулаторіях не вистачає населення до заданої норми. Тому ми ще раз наголошуємо про необхідність заключення декларацію з лікарями, допоможіть своїм рідним, сусідам, знайомим, хто  не зміг це зробити. За допомогою можете звернутись до медичного працівника, який обслуговує вашу територію або до головного лікаря Масалітіної В.М. телефон 7- 10- 19. Ще раз нагадую необхідні документи для залучення декларації: паспорт(серія, номер), ПІБ, рік народження, місце проживання ідентифікаційний номер та мобільний телефон.

 

Головний лікар                                                                                                                          Масалітіна В.М.

КНП «РРЦПМСД»