Районна газета

В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ЦРЛ ВІДБУЛАСЯ ПЛАНОВА МЕДИЧНА РАДА ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ У 2016 РОЦІ

24 січня 2017 року з робочим візитом до Краснопільської ЦРЛ прибув голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, заступник голови Ірина Юхта та куратор медичної галузі Краснопільського району Євгеній Анатолійович Бондаренко.

Разом з головним лікарем Євгеном Івахненком вони відвідали дитячий фізіо-терапевтичний кабінет Краснопільської ЦРЛ після проведеного ремонту. Оглянули нове обладнання лабораторії придбане за кошти районного бюджету, яке набагато розширило спектр послуг в діагностиці та лікуванні населення району.

Євгеній Петрович запросив всіх присутніх на підсумкову медичну раду, яка проходить кожного року. В ході наради було заслухано звіт за  2016 рік роботи Краснопільської ЦРЛ. Було обговорено якість медичного обслуговування населення, обстеження та виявлення небезпечних хвороб, всі досягнення та недоліки, які необхідно ліквідовувати в період реформування медичної галузі, а також були поставлені конкретні завдання на 2017 рік по поліпшенню якості медичного обслуговування населення Краснопільського району.

 Головний лікар закладу детально проаналізував показники роботи районної лікарні в 2016 році щодо профілактики туберкульозу, онкологічних хвороб, цукрового діабету, серцево-судинних хвороб, проведений аналіз первинного виходу на інвалідність, надання стаціонарної допомоги, амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню району, аналізувався стан надання допомоги ветеранам Другої світової війни, учасникам АТО, демобілізованим, учасникам ліквідації на ЧАЕС. Він зазначив, що у вирішенні складних питань щодо лікування і профілактики захворювань, надання якісної медичної допомоги населенню, яке обслуговує заклад важливу роль відіграють медичні кадри.

Враховуючи результати проведеного аналізу, основні положення доповідей та виступів було відзначено, що протягом 2016 року проводились заходи спрямовані на реалізацію завдань державної політики з питань покращення діяльності та стратегічного розвитку медичної галузі з урахуванням децентралізації, впровадження змін щодо фінансово-економічної діяльності закладів та медичного обслуговування населення, оптимізації мережі та ліжкового фонду, реорганізацію первинної ланки, розвиток екстреної медичної допомоги.

Як було зазначено на зібрані, станом на 1 січня цього року ЦРЛ надає допомогу  28750  жителям Краснопільщини.

Також до слова був запрошений голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, який подякував за роботу медичним працівникам наголосивши, що  головним завданням медичної галузі є покращення якості медичного обслуговування населення. Влада району  в свою чергу робить все можливе для поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я.

В минулому році з різних джерел на охорону здоров’я району було залучено понад 1 млн. грн.

Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.