Районна газета

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «ПИТАННЯ ПОКРАЩЕННЯ МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЕЛІВ КРАСНОПІЛЬЩИНИ І НАДАЛІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ В РОБОТІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ»

Днями голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко з робочим візитом побували у Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Під час візиту Юрій Анатолійович та Віталій Олексійович поспілкувалися з медичним персоналом, обговорили проблемні питання, які виникають в ході роботи, це, зокрема, стосується поліпшення матеріально-технічної бази, забезпечення медичним обладнанням, відкриття маніпуляційного кабінету тощо. В ході зустрічі лікарям сімейної медицини керівники району передали сучасний кардіограф для поліпшення медичного обслуговування жителів району, який був придбаний за кошти субвенції з обласного бюджету.

Очільники району відвідали кабінети сімейних лікарів, педіатрів, реєстратуру. Було прийнято рішення ініціювати перед районною радою, на черговій сесії, питання виділення коштів на заміну вікон на енергозберігаючі, завершення ремонту реєстратури та придбання медичного обладнання для маніпуляційної.

Крім того, кошти заплановано виділити і на сільські заклади охорони здоров'я.

- Це вже не перші кошти, які залучаються для покращення медичного обслуговування жителів районну, ми і надалі будемо працювати над відновленням та покращенням медичної галузі Краснопільщини, - зазначив Юрій Яремчук.