Районна газета

ТРИВАЄ РОБОТА ПО ЗМІЦНЕННЮ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ЗАКЛАДІВ МЕДИЦИНИ

В рамках виконання заходів Року охорони здоров’я на Краснопільщині триває робота по зміцненню матеріально-технічної бази закладів медицини.

Так, днями голови Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук та Віталій Савоненко передали Осоївській та Самотоївській АЗПСМ обладнання, що в подальшому вплине на покращення якості надання медичних послуг на селі.

Осоївській амбулаторії було передано два комплекти шин мобілізаційних на загальну суму 20 тис. грн., Самотоївському лікувальному закладу передано кардіограф на суму 20 тис. грн. Кошти були виділені з обласного та районного бюджетів.

В наступному році одним із завдань районної влади є створення фізіотерапевтичного кабінету на базі Осоївської амбулаторії.

- Робота по зміцненню матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та покращенню якості медичних послуг на селі буде продовжуватись. Плануємо рухатися далі в цьому напрямку і залучати кошти з різних джерел задля забезпечення належної медичної допомоги жителям Краснопільщини, - зазначили керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко.