Районна газета

ЗМІЦНЮЄТЬСЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я РАЙОНУ

Одне із основних завдань районної влади – є модернізація і оновлення, приведення закладів медицини, освіти культури до сучасних вимог та стандартів в наданні якісних соціальних послуг жителям Краснопільщини.

З метою створення належних умов для здобуття якісної освіти, створення комфортних та безпечних умов у закладах освіти, охорони здоров’я, районному Палаці культури на останній сесії районної ради було виділено значні кошти на поліпшення матеріально-технічної бази цих закладів.

Так, зокрема, для перетяжки крісел та придбання теплових електрокалориферів в великому залі районного Палацу культури було виділено 300 тис. грн.

Завжди в полі зору керівництва району залишається питання виконання заходів в рамках Року охорони здоров’я, де значна увага приділяється сільським лікувальним закладам. Центру первинної медико-санітарної допомоги виділено кошти в сумі 129.5 тис. грн., в тому числі на заміну вікон в Новодмитрівському ФП та Михайлівській амбулаторії, придбання стерилізатора Угроїдській СЛА, і на інші заходи. Окремим пунктом визначено зміцнення та поліпшення роботи Краснопільської ЦРЛ. Так, районній лікарні було виділено 375 тис. грн. на придбання медичного і діагностичного обладнання та на завершення ремонтних робіт поліклінічного відділення, а саме заміна вікон на енергозберігаючі металопластикові.

Для закладів освіти на оновлення матеріально-технічної бази та оснащення їх сучасними засобами навчання виділено 1 044,8 тис. грн., в тому числі:

- 475 тис. грн. для заміни вікон Краснопільської гімназії та загальноосвітньої школи, Малорибицького НВК;

- 160 тис. грн. – на придбання навчальних комп’ютерних комплексів Краснопільській гімназії та загальноосвітній школі;

- 75 тис. грн. – на придбання меблів для кабінету інформатики Краснопільської ЗОШ;

- 285 тис. грн. – на придбання обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики тощо (Миропільському НВК – 50 тис.грн., Краснопільській гімназії – 50 тис.грн., Краснопільській ЗОШ – 50 тис.грн., Малорибицькому НВК – 20 тис.грн., Хмелівській ЗОШ – 20 тис.грн, Чернеччинському НВК – 20 тис.грн., Угроїдській ЗОШ – 25 тис.грн, Самотоївській – 25 тис.грн, Осоївській – 25 тис.грн.).

Дитячо-юнацькій спортивній школі було виділено 30 тис.грн. для придбання спортивного інвентарю.

- Районна влада, по мірі можливості, намагається допомогти кожному закладу – чи то школі, будинку культури, медичним установам. Придбання цього вкрай необхідного обладнання в подальшому вплине на якість освіти, медицини тощо. Та лише спільними зусиллями усіх гілок влади можна сподіватися на позитивні зміни у житті району, тому хочемо подякувати депутатам районної ради за плідну співпрацю та підтримку пропозицій райдержадміністрації щодо виділення коштів на придбання даного обладнання, - зазначили керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко.