Районна газета

ВШАНУВАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВКРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

«Незважаючи на всі сьогоднішні складнощі у сфері охорони здоров'я, престиж медичного працівника залишається дуже високим, оскільки це найгуманніша і найпотрібніша людям професія, яка заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу», -  зазначила Валентина Олексіївна.

Юрій Анатолійович у ході вітального слова зупинився на питанні модернізації медичної галузі на Краснопільщині та основних завданнях, що стоять перед органами влади у Краснопільському районі щодо проведення реформ у галузі охорони здоров’я, визначених Президентом України Віктором Януковичем із забезпечення рівного доступу всіх громадян, особливо у сільській місцевості, до медичних послуг належної якості.

Іван Петрович, у свою чергу наголосив, що селищна рада разом з районною владою завжди цінували і цінуватимуть самовіддану працю медичних працівників.

Також до привітань приєднався Владислав Купрієнко - помічник народного депутата Олександра Волкова, який вручив цінний подарунок – 35 нових тонометрів для медичних закладів Краснопільщини.

Виступаючі подякували лікарям за самовіддану працю, за чуйність і небайдужість до чужої біди та вручили Почесні Грамоти кращим медичним працівникам району.