Районна газета

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЯКІСНИМИ І ДОСТУПНИМИ МЕДИЧНИМИ ПОСЛУГАМИ - ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ ТА ЗАВДАННЯ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

У рамках реалізації реформ, ініційованих Главою держави, в області створюються центри первинної медико-санітарної допомоги. Нині функціонує 5 самостійних центрів первинної медичної допомоги та 8 – у складі центральних районних лікарень. Найближчим часом планується створити ще 11 таких установ. У Краснопіллі  також функціонує Центр первинної медико-санітарної допомоги як структурний підрозділ Краснопільської районної лікарні. На сьогодні в області триває модернізація матеріально-технічної бази лікувальних закладів.

З початку року на Краснопільщині надається медична допомога населенню відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу». У районі працює 5 бригад екстреної швидкої медичної допомоги та 2 місяці тому розпочав свою роботу пункт невідкладної медичної допомоги при Краснопільській ЦРЛ.

«У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Краснопільська райдержадміністрація співпрацює з сільськими та селищними радами по залученню як бюджетних, так і позабюджетних коштів з метою покращення матеріальної бази медичних закладів району, задля підняття рівня надання медичних послуг жителям району» - наголосив Ю.А. Яремчук.

Також на базі Краснопільської ЦРЛ створено хоспісне відділення на 20 ліжкомісць, де надають допомогу та здійснюють догляд за невиліковно хворими людьми з усього району.

 «Районна влада й надалі докладатиме зусиль для поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району» – додав Юрій Анатолійович.