Районна газета

«ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВА НАЦІЯ»

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» з метою пропаганди здорового способу життя та профілактики тютюнопаління серед вагітних жінок та жінок, які народили немовлят, Краснопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено засідання «круглого столу» «Здорові діти – здорова нація» при жіночій консультації Краснопільської центральної районної лікарні.

Майбутні мами отримали корисну та доступну інформацію стосовно шкідливого впливу алкоголю на плід та наслідки, які може спричинити ця шкідлива звичка. Вагітні жінки отримали інформацію щодо державних соціальних виплат при народженні дитини.

Наприкінці заходу спеціаліст I – категорії Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга ЖАБОТИНСЬКА зазначила: «Діти – це майбутнє кожної нації, її завтрашній день. І якщо діти будуть здоровими, то з них виростуть сильні, мужні та щасливі люди, які вміло управлятимуть державою, самовіддано працюватимуть, робитимуть нові відкриття, вестимуть здоровий спосіб життя, а це означає розквіт нашої неньки – України і щастя для всіх людей, всієї нації.  Від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут України, її майбутнє».