Районна газета

УРЯД ПЕРЕРОЗПОДІЛИВ КОШТИ НА ЛІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ І ЗАРПЛАТИ МЕДИКІВ

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу МОЗ України і здійснив перерозподіл 450 млн. гривень з інших програм міністерства

Понад 126 млн. гривень з цих коштів будуть направлені на програму «Лікування громадян України за кордоном», решта – на зарплати медиків, лікування пацієнтів з хронічною ниркову недостатністю методом гемодіалізу та хворих на цукровий та нецукровий діабет.

СТАН ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ В КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ ЦПМСД

Станом на 10.12.18 з лікарями нашого закладу заключено 15952 декларації, що складає 72,7%. Двоє сімейних лікарів набрали необхідну максимальну кількість пацієнтів – Бараник Т.І. та Савченко А.А., заключили по 1800 декларацій, але ще є можливість заключити  декларації для тих, хто не встиг з  іншими лікарями  - Міщенко С.І., Фірсова З.Г,  Батура Т.В.

Пам'ятайте чим довше ви зволікаєте з заключенням декларацій, тим обмежується Вам вибір лікаря.

НА СУМЩИНІ ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» СКОРИСТАЛОСЯ МАЙЖЕ 300 ТИСЯЧ ПАЦІЄНТІВ

Про це повідомила під час апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки начальника обласного управління здоров’я Надія ЛИСЕНКО

За словами Надії Лисенко, для пацієнтів Сумщини на 2018 рік була виділена цільова субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі понад 28 мільйонів гривень. Ці кошти рішенням сесії Сумської обласної ради розподілено до місцевих бюджетів пропорційно кількості хворих, які перебувають на диспансерному обліку з приводу серцево-судинних захворювань, інсулінонезалежного цукрового діабету та бронхіальної астми.

В УКРАЇНІ ПРАЦЮВАТИМЕ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР «ЛІКАРНЯНИХ»

Уряд ухвалив рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності

До 1 лютого має бути сформоване положення про цей реєстр. Планується, що вже у 2019 році електронні «лікарняні» повністю замінять паперові.