Районна газета

РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я РАЙОНУ – ШЛЯХ ДО ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Питання роботи галузі охорони здоров’я районна влада завжди тримає на постійному контролі. У 2017 році продовжуються заходи по покращенню якості надання медичної допомоги, які були розпочаті в минулому році.

Так, проблемою багатьох років стоматологічного відділення центральної районної лікарні було застаріле устаткування. Проте, за минулий рік відділення було майже повністю забезпечено новим обладнанням. На черзі залишалася заміна крісла в хірургічному кабінеті. В супроводі головного лікаря Євгена Івахненка нове обладнання оглянули керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. Стоматологічна установка для Краснопільської ЦРЛ придбана за 71 тис. грн., які було виділено з районного бюджету.

СУЧАСНЕ СТОМАТОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ТЕПЕР І В САМОТОЇВЦІ

На початку року ми розповідали про придбане обладнання для хірургічного кабінету стоматвідділення та дитячого стоматологічного кабінету Краснопільської ЦРЛ, тепер ось цивілізація дійшла до жителів Самотоївки, адже для їх сільської лікарської амбулаторії за кошти районного бюджету придбано стоматологічну установку з нижньою подачею вартістю майже 85 тисяч гривень.

 

В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ЦРЛ ВІДБУЛАСЯ ПЛАНОВА МЕДИЧНА РАДА ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ У 2016 РОЦІ

24 січня 2017 року з робочим візитом до Краснопільської ЦРЛ прибув голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, заступник голови Ірина Юхта та куратор медичної галузі Краснопільського району Євгеній Анатолійович Бондаренко.

Разом з головним лікарем Євгеном Івахненком вони відвідали дитячий фізіо-терапевтичний кабінет Краснопільської ЦРЛ після проведеного ремонту. Оглянули нове обладнання лабораторії придбане за кошти районного бюджету, яке набагато розширило спектр послуг в діагностиці та лікуванні населення району.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ, ХВОРИХ НА ДІАБЕТ ПРЕПАРАТАМИ ІНСУЛІНУ

Краснопільська центральна районна лікарня на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2014 року №73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну», № 239 від 23.03.2016 р. «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», Наказу Управління охорони здоров’я Сумської ОДА №5-ОД від 04.01.2017 року пропонує всім бажаючим надати свої пропозиції до 12-00 годин 15 березня 2017 року стосовно можливості забезпечення осіб, хворих на діабет препаратами інсуліну на підставі пільгових рецептів на території Краснопільського району