Районна газета

КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ ІРЦ ОТРИМАЄ БЛИЗЬКО 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

Комунальна установа «Інклюзивно - ресурсний центр» Краснопільської селищної ради прийняла участь у написанні проектів з розвитку соціальних послуг у рамках Проекту "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг", що реалізовується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Проект під назвою «Надання послуг логопедичного масажу дітям з інвалідністю» пройшов два  етапи з подання концепції проекту і подання повної конкурсної заявки і був рекомендований Відбірковим комітетом та затверджений до фінансування Програмою «U-LEAD з Європою».

Відповідно до проекту Краснопільський ІРЦ отримає близько 100 тис. грн. фінансової допомоги для забезпечення дітей з особливими освітніми потребами послугою логопедичного масажу.

- Ми підтримуємо активні дії наших закладів в питанні участі в різноманітних грантових програмах, адже участь в подібних проектах є однією із передумов залучення додаткових коштів та забезпечення зміцнення матеріальної бази закладів соціальної сфери, - відмітив Юрій Яремчук.