Районна газета

НА СУМЩИНІ ОБ’ЄДНАНІ ГРОМАДИ АКТИВНО РОЗВИВАЮТЬСЯ ТАМ, ДЕ КЕРІВНИЦТВО ДОКЛАДАЄ МАКСИМАЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ під час робочої поїздки у Краснопільську ОТГ

«Зараз в Україні і на Сумщині зокрема тривають реформи, і в галузі освіти в тому числі. Я дотримуюсь думки, що ми повинні змінювати не тільки зовнішнє обличчя навчальних закладів, а й їхній зміст, – зазначив Вадим Акпєров. – Буквально перед новим роком ми інспектували закінчення ремонтних зовнішніх робіт Краснопільської школи. Але попереду – друга черга ремонту. І ми будемо з вашою громадою перетворювати і внутрішній простір закладу. А це неможливо без сучасного обладнання, яке необхідне, щоб викладати і доносити до дітей знання».

За словами Вадима Акпєрова, обласна влада готова допомагати громадам, де керівництводокладає максимальних зусиль для поліпшення життя людей, співпрацює з інвесторами та місцевими донорськими програмами.  

«Вам пощастило з керівником, тому що він – один із перших, хто ініціював створення громади, і сьогодні бюджет Краснопільської ОТГ значно більший, ніж бюджет району до об’єднання, – додав голова обласної ради Володимир ТОКАР. –  Ви вже маєте сучасний європейський ЦНАП, відремонтовану школу, і надалі в громаді заплановано чимало амбітних проектів».  

Вчителі Краснопільської опорної школи говорили з керівництвом області про необхідність обладнання у закладі ще одного кабінету іноземної мови, закупівлю словників та довідників тощо.

«Спільними зусиллями ми зробимо все необхідне, щоб Краснопільська школа була однією із кращих на Сумщині», – запевнив голова громади Юрій ЯРЕМЧУК.