Районна газета

Об'єднання територіальних громад

КНИГА «ІНСТРУМЕНТИ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ»

 

ПИТАННЯ РЕФОРМУВАННЯ ВТОРИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНІ ВИВЧАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

У 2018 році Міністерство охорони здоров’я України розпочало впровадження змін в охороні здоров’я. 30 січня 2018 року набув чинності Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" № 2168-VIII від 19.10.2017, який регламентує проходження реформи медичної галузі

Першим етапом реформи були зміни, які стосуються первинної ланки охорони здоров’я. Другий етап - реформа вторинної ланки має повноцінно запрацювати вже з 2020 року. Перед її стартом, з 1 квітня 2019 року стартував пілотний проект з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення Полтавської області.

ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ ОБГОВОРИЛИ ОСВІТЯНИ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ В КИЄВІ

19 серпня 2019 року в м. Київ за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбувся традиційний освітянський форум – Всеукраїнська серпнева конференція. Цього разу тема конференції «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи»

До складу делегації від Сумщини на цьому заході запрошена начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко.

ДО КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ПРИЄДНАЛАСЯ ТУР’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо добровільного приєднання територіальних громад" Тур'янська сільська рада своїм рішенням "Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади до об'єднаної територіальної громади" від 13.12.2017 року дала згоду на приєднання до Краснопільської ОТГ. Юридичним завершенням цього процесу стало проведення додаткових виборів депутата Краснопільської селищної ради по одномандатному виборчому округу №27, що відбулися 30 червня 2019 року.

КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ ІРЦ ОТРИМАЄ БЛИЗЬКО 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

Комунальна установа «Інклюзивно - ресурсний центр» Краснопільської селищної ради прийняла участь у написанні проектів з розвитку соціальних послуг у рамках Проекту "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг", що реалізовується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».


Більше статей...

  1. 30 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В РАМКАХ ПРОДОВЖЕННЯ ЗАХОДІВ «ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ» НА ПІДТРИМКУ ДНІВ ЕНЕРГІЇ ВІДБУВСЯ ВЕЛОПРОБІГ
  2. УРЯД ЗАОХОЧУЄ ГРОМАДИ СТВОРЮВАТИ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
  3. КРАСНОПІЛЬСКА ОТГ ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИ МЕРЕЖУ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ
  4. РЕМОНТИ ДОРІГ ТА ОЧИСНИХ СПОРУД – У НАЙБЛИЖЧИХ ПЛАНАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА СУМЩИНІ
  5. НА СУМЩИНІ ОБ’ЄДНАНІ ГРОМАДИ АКТИВНО РОЗВИВАЮТЬСЯ ТАМ, ДЕ КЕРІВНИЦТВО ДОКЛАДАЄ МАКСИМАЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ
  6. Планування розвитку Чернеччинського старостинського округу
  7. СУМЩИНІ СЬОГОДНІ СПРАВДІ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ У ПИТАННЯХ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМ
  8. РОЗПОЧАВСЯ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС У 123 ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ
  9. РАЙОННИЙ РІВЕНЬ ЗМІНЮВАТИМЕТЬСЯ НЕ ТОМУ, ЩО ТАК КОМУСЬ ХОЧЕТЬСЯ, А ТОМУ, ЩО ЦЬОГО ВИМАГАЄ ЧАС
  10. ЦВК ВИЗНАЧИЛА КІЛЬКІСТЬ ДЕПУТАТІВ, ЯКІ БУДУТЬ ОБРАНІ НА ПЕРШИХ І ДОДАТКОВИХ ВИБОРАХ В ОТГ СУМЩИНИ 23 ГРУДНЯ