Районна газета

ПРО РЕЄСТРАЦІЮ КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ПРО РЕЄСТРАЦІЮ КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідно до  частини  1 статті 41  Закону України «Про місцеві вибори» :

  1. Зареєструвати кандидатами в депутати  Краснопільської районної ради

від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ таких осіб:

  1. Криванич Михайло Степанович – перший кандидат.
  2. Дяговець Микола Петрович – 12 округ.
  3. Ільченко  Олександр  Григорович -  8 округ.
  4. Комарницький Михайло Євгенович – 1 округ.
  5. Федорченко Віктор Миколайович – 27 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ   ОБ’ЄДНАННЯ  ПАТРІОТІВ - УКРОП»  таких осіб:

  1. Перерва Іван Миколайович – перший кандидат.
  2. Білокуров Олександр Євгенович – 17 округ.
  3. Близнюк Ігор В’ячеславович – 21 округ.
  4.  Грачов Сергій Геннадійович – 12 округ.
  5.  Грушко Петро Дмитрович – 7 округ.
  6.  Дмитренко Олена Геннадіївна – 28 округ.
  7.  Дяговець Володимир Володимирович – 11 округ.
  8.  Забара Сергій Анатолійович – 32 округ.
  9.  Корх Михайло Вікторович – 33 округ.
  10.  Кривоусов Сергій Анатолійович – 6 округ.
  11.   Лазневий Віктор Михайлович – 26 округ.
  12.  Мажара Олександр Михайлович – 10 округ.
  13.  Маслюк Григорій Миколайович – 9 округ.
  14.  Мироненко Ірина Сергіївна – 8 округ.
  15.  Моцний Олександр Віталійович – 2 округ.
  16.  Овчар Алла Андріївна – 27 округ.
  17.  Расторгуєв Віталій Геннадійович – 13 округ.
  18.  Сухіх Ірина Олексіївна – 4 округ.
  19.  Ткаченко Тамара Віталіївна – 34 округ.
  20.  Хільгора Микола Васильович – 5 округ.
  21.  Хільгора Володимир Миколайович – 1 округ.
  22.  Черевко Євген Валерійович – 30 округ.
  23.  Чернієвський Юрій Всеволодович – 3 округ.

Від Краснопільської районної організації Партії «Відродження» таких осіб:

  1.  Капинус Любов Дмитрівна – перший кандидат.
  2.  Базалій Олександр Володимирович – 4 округ.
  3.  Городовой Олександр Вікторович – 21 округ.
  4.  Дегтяренко Ольга Михайлівна – 13 округ.
  5.  Жаботинська Інна Олександрівна – 8 округ.
  6.  Завгородня Любов Михайлівна – 3 округ.
  7.  Заїка Валентина Дмитрівна – 29 округ.
  8.  Зеленський Іван Олександрович – 31 округ.
  9.  Іваненко Людмила Іванівна – 12 округ.
  10.  Кіяшко Віктор Миколайович – 27 округ.
  11.  Козир Віталій Олександрович – 7 округ.
  12.  Краглик Оксана Сергіївна – 11 округ.
  13.  Лазоренко Сергій Михайлович – 15 округ.
  14.  Лахмотов Роман Володимирович – 10 округ.
  15.  Лісіцин Володимир Миколайович – 22 округ.
  16.  Лебеденко Андрій Володимирович – 2 округ.
  17.  Литвиненко Костянтин Вікторович – 32 округ.
  18.  Мартиненко Ігор Миколайович – 16 округ.
  19.  Маслюк Андрій Іванович – 9 округ.
  20.  Найдовська Наталія Анатоліївна – 24 округ.
  21.  Наконечна Сніжана Петрівна – 28 округ.
  22.  Осипенко Олег Віталійович – 26 округ.
  23.  Подлівахіна Віра Михайлівна – 25 округ.
  24.  Попов Микола Васильович – 30 округ.
  25.  Санжар Анатолій Олексійович – 23 округ.
  26.  Степаненко Любов Павлівна – 14 округ.
  27.  Супрун Маргарита Юріївна – 17 округ.
  28.  Тисячник Тетяна Володимирівна – 6 округ.
  29.  Чоботок Галина Іванівна – 34 округ.
  30.  Шалашенко Віктор Іванович – 18 округ.
  31.  Шамрай Олена Вікторівна – 19 округ.
  32.  Шепотько Валентина Миколаївна – 20 округ.
  33.  Шкиря Любов Петрівна – 1 округ.
  34.  Харитоненко Наталія Іванівна – 5 округ.
  35.  Янкова Валентина Іванівна - 33 округ.

Від  КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ  ПАРТІЇ  «БЛОК  ПЕТРА ПОРОШЕНКА  «СОЛІДАРНІСТЬ»  таких осіб:

  1.  Савоненко Віталій Олексійович – перший кандидат.
  2.  Акименко Галина Федорівна – 9 округ.
  3.  Бабич Катерина Володимирівна – 27 округ.
  4.  Бондар Олександра Григорівна – 24 округ.
  5.  Вангородська Галина Вікторівна – 4 округ.
  6.  Гавенко Іван Васильович – 21 округ.
  7.  Годуненко Володимир Павлович – 26 округ.
  8.  Грива Сергій Миколайович  - 2 округ.
  9.  Дейниченко Віталій Олександрович – 32 округ.
  10.  Довгопол Наталія Володимирівна – 33 округ.
  11.  Івахненко Євген Петрович – 3 округ.
  12.  Климашівський Андрій Федорович – 22 округ.
  13.  Козловський Ігор Миколайович – 16 округ.
  14.  Кононенко Сергій Вікторович – 15 округ.
  15.  Лавріненко Василь Анатолійович – 6 округ.
  16.  Малюк Сергій Анатолійович – 28 округ.
  17.  Маринич Людмила Станіславівна – 18 округ.
  18.  Матвієнко Іван Олександрович – 29 округ.
  19.  Мороз Віктор Васильович – 10 округ.
  20.  Мостова Аліна Юріївна – 34 округ.
  21.  Муквич Віра Іванівна – 30 округ.
  22.  Пономарьов Олексій Миколайович – 14 округ.
  23.  Поштаренко Віталій Володимирович – 1 округ.
  24.  Рагулін Микола Федорович – 20 округ.
  25.  Русінов Сергій Миколайович – 25 округ.
  26.  Сіробаба Вячеслав Миколайович – 8 округ.
  27.  Соляник Надія Володимирівна – 13 округ.
  28.  Сумець Юрій Іванович – 12 округ.
  29.  Супрун Микола Миколайович – 7 округ.
  30.  Тимошенко Вячеслав Володимирович – 31 округ.
  31.  Штанько Володимир Миколайович – 17 округ.
  32.  Юшко Наталія Вікторівна – 11 округ.
  33.  Яремчук Юрій Анатолійович – 5 округ.

Від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» таких осіб:

  1.  Приходько Микола Васильович – перший кандидат.
  2.  Алексенко Михайло Дмитрович – 22 округ.
  3.  Анцибор Геннадій Миколайович – 30 округ.
  4. Басов Віктор Миколайович – 4 округ.
  5. Бондарєва Світлана Вячеславівна – 12 округ.
  6. Бречка Віта Олексіївна – 25 округ.
  7. Власенко Алла Анатоліївна – 21 округ.
  8. Дем’яненко Олександр Миколайович – 6 округ.
  9. Демченко Олександр Федорович – 2 округ.
  10.  Жданько Василь Дмитрович – 18 округ.
  11.  Завражна Тетяна Анатоліївна – 34 округ.
  12.  Заїка Надія Василівна – 8 округ.
  13.  Комарницький Андрій Євгенович – 1  округ.
  14.  Кононенко Любов Петрівна – 33 округ.
  15. Краснощоков Микола Михайлович – 29 округ.
  16. Лисенко Наталія Василівна – 17 округ.
  17. Лихацький Андрій Володимирович – 26 округ.
  18. Ляшко Юрій Олександрович – 7 округ.
  19. Маслюк Людмила Федорівна – 31 округ.
  20. Матющенко Валентина Анатоліївна – 9 округ.
  21. Музикант Анатолій Миколайович – 27 округ.
  22. Наріжний Володимир Миколайович – 10 округ.
  23. Новік Ольга Павлівна – 16 округ.
  24. Пушкар Ніна Петрівна – 28 округ.
  25. Радівілов Юрій Іванович – 14 округ.
  26. Рижков Володимир Миколайович – 15 округ.
  27. Руда Володимир Іванович – 11 округ.
  28. Рудоман Надія Олексіївна – 5 округ.
  29. Сєрік Олександр Іванович – 13 округ.
  30. Слюсаренко Сергій Тимофійович – 32 округ.
  31. Столяренко Олександр Сергійович – 19 округ.
  32. Твердоус Ігор Семенович – 20 округ.
  33. Урдюк Раїса Петрівна – 24 округ.
  34. Шпак Василь Пантелійович – 3 округ.
  35. Шуруй Олександр Іванович – 23 округ.

Від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі таких осіб:

  1. Пахомов Іван Васильович – перший кандидат.
  2. Алферов Олександр Григорович – 13 округ.
  3. Бирченко Людмила Василівна – 1 округ.
  4. Голоперов Володимир Васильович – 25 округ.
  5. Гуділін Віктор Сергійович – 17 округ.
  6. Дегтярьов Роман Костянтинович – 32 округ.
  7. Дідоренко Оксана Іванівна – 9 округ.
  8. Завалій Микола Федорович – 27 округ.
  9. Зуєва Світлана Матвіївна – 30 округ.
  10. Карпов Сергій Олегович – 23 округ.
  11. Кобзар Олександр Олександрович – 11 округ.
  12. Колодка Віталій Іванович – 14 округ.
  13. Кононенко Наталія Миколаївна – 3 округ.
  14. Корбут Валентин Леонідович – 26 округ.
  15. Кравченко Микола Вікторович – 16 округ.
  16. Крюкова Алла Вікторівна – 10 округ.
  17. Литовченко Галина Олександрівна – 5 округ.
  18. Лопандя Наталія Володимирівна – 4 округ.
  19. Масалітін Олександр Миколайович – 8 округ.
  20. Мірошниченко Олексій Олександрович – 15 округ.
  21. Миронов Сергій Федорович – 31 округ.
  22. Остапенко Ольга Петрівна – 22 округ.
  23. Парталова Зоя Іванівна – 2 округ
  24. Парфенович Надія Іванівна – 21 округ.
  25. Пахомова Людмила Миколаївна – 18 округ.
  26. Прилепа Анатолій Олександрович – 33 округ.
  27. Пушкалова Валентина Володимирівна – 12 округ.
  28. Рагулін Олексій Миколайович – 20 округ.
  29. Сухоруков Микола Вікторович – 28 округ.
  30. Ушкалова Людмила Вікторівна – 24 округ.
  31. Федоренко Владислав Васильович – 34 округ.
  32. Федоренко Ірина Миколаївна – 6 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ таких осіб:

  1. Дзюбан Андрій Олексійович – перший кандидат.
  2. Власенко Василь Михайлович – 22 округ.
  3. Воропай Любов Дмитрівна - 2 округ.
  4. Гергела Ніна Леонідівна – 10 округ.
  5. Дерев’янченко Олександра Вікторівна – 11 округ.
  6. Жданько Олександр Дмитрович – 3 округ.
  7. Зеленський Юрій Павлович – 33 округ.
  8. Змисля Василь Іванович – 24 округ.
  9. Капинус Сергій Володимирович – 34 округ.
  10. Крамаренко Микола Григорович – 1 округ.
  11. Лазарєв Олександр Володимирович – 30 округ.
  12. Лихацький Сергій Анатолійович – 26 округ.
  13. Лопандя Руслан Миколайович – 12 округ.
  14. Мандрика Валентина Дмитрівна – 8 округ.
  15. Масалітина Валентина Михайлівна – 4 округ.
  16. Мишинська Раїса Іванівна – 21 округ.
  17. П’ятикоп Людмила Миколаївна – 23 округ.
  18. Піхтерьов Сергій Юрійович – 16 округ.
  19. Рябуха Микола Іванович – 7 округ.
  20. Середа Сергій Миколайович - 18 округ.
  21. Скоропад Віктор Олексійович – 25 округ.
  22. Скриптун Володимир Олександрович – 17 округ.
  23. Стома Іван Володимирович – 31 округ.
  24. Таран Наталія Петрівна – 29 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ  «ПАРТІЯ  ПРОСТИХ  ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА» таких осіб:

  1. Вірченко Антон Анатолійович – перший кандидат.
  2. Бершадський Віктор Петрович – 1 округ.
  3. Дідоренко Сергій Іванович – 2 округ.
  4. Іваненко Владислав Миколайович – 3 округ.
  5. Корх Микола Володимирович – 4 округ.

 Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ» таких осіб:

  1. Корнієнко Валентина Стефанівна – перший кандидат.
  2. Балак Володимир Миколайович – 11 округ.
  3. Галенська Любов Валеріївна – 31 округ.
  4. Гнилокозов Іван Іванович – 29 округ.
  5. Гнилокозова Людмила Федорівна – 30 округ.
  6. Головашова Тетяна Іванівна – 26 округ.
  7. Горова Олександра Михайлівна – 28 округ.
  8. Гургура Ігор Леонідович – 8 округ.
  9. Гуркіна Тетяна Василівна – 17 округ.
  10. Данильчик Ігор Вікторович – 10 округ.
  11. Дерев’янченко Леонід Іванович – 24 округ.
  12. Дувалко Лариса Григорівна – 6 округ.
  13. Загорулько Володимир Григорович – 12 округ.
  14. Калюжний Леонід Іванович – 25 округ.
  15. Косолапенко Анатолій Петрович – 33 округ.
  16. Кравченко Тетяна Іванівна – 27 округ.
  17. Кривошей Наталія Василівна – 18 округ.
  18. Куркін Юрій Михайлович – 1 округ.
  19. Лесь Світлана Михайлівна – 34 округ.
  20. Лисенко Любов Сергіївна – 20 округ.
  21. Марченко Наталія Григорівна – 19 округ.
  22. Маслов Віктор Васильович – 21 округ
  23. Міщенко Артем Валерійович - 32 округ
  24. Моголенець Світлана Миколаївна -  4 округ
  25. Нікончук Наталія Сергіївна – 2 округ
  26. Новіков Сергій Григорович – 7 округ
  27. Патіота Віктор Володимирович – 16 округ
  28. Побідинський Віктор Сергійович – 13 округ.
  29. Сидоренко Анна Олександрівна  - 14 округ.
  30. Скибіна Людмила Михайлівна – 23 округ.
  31. Хільгора Ольга Анатоліївна – 5 округ.
  32. Шкиря Лідія Михайлівна -  9 округ.

 Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» таких осіб:

  1. Хрупа Людмила Дмитрівна – перший кандидат.
  2. Гула Інна Вікторівна – 4 округ.
  3. Дерев’янченко Віталій Леонідович – 1 округ.
  4. Діденко Михайло Сергійович – 9 округ.
  5. Кузін Олександр Вікторович – 2 округ.
  6. Майборода Юрій Анатолійович – 8 округ.
  7. Чепусенко Олексій Миколайович – 6 округ.