Районна газета

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ 2014-2015 РОКІВ

Під головуванням заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації Юрія ЯРЕМЧУКА було проведено засідання районного  оперативного штабу з питань підготовки галузей економіки та закладів бюджетної сфери району до  роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015років.

Як зазначив посадовець, необхідно виконати ряд заходів щодо підготовки котельного господарства закладів бюджетної сфери  до нового опалювального сезону. Зокрема виконання всіх вимог тепло та газопостачальних організацій, це і повірка лічильників, коректорів, сигналізаторів загазованості, виконання ремонтних робіт в котельнях та топкових, навчання відповідальних за теплове та газове господарство, операторів газових котелень.

З доповіддю виступили директор ТОВ «Теплоенерго» Микола СУПРУН та начальник Краснопільського цеху Охтирського УЕГГ  Віталій ПОШТАРЕНКО.

Підводячи підсумки, головуючий наголосив на необхідності оформлення актів готовності котельного господарства закладів бюджетної сфери до роботи в опалювальний період та обов’язкового погодження їх в інспекції Держенергонагляду.