Районна газета

КРАСНОПІЛЬСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ВЕДЕТЬСЯ ПОСТІЙНИЙ МОНІТОРИНГ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ СКРАПЛЕНИМ ГАЗОМ

Стан забезпечення населення Краснопільського району скрапленим газом за січень – лютий 2014 року було обговорено на нараді при заступнику голови Краснопільської районної державної адміністрації.

Як зазначив заступник голови районної державної адміністрації Іван ГОЛУБ: «На сьогодні врегульовані всі проблемні питання щодо забезпечення населення району скрапленим газом, налагоджена співпраця з підприємствами, які забезпечують населення газом за пільговою ціною, скарг від  громадян не надходить».

З метою сталого забезпечення скрапленим газом у балонах населення Краснопільського району, підвищення контролю за його використанням, реалізація газу здійснюється за призначенням (тільки для приготування їжі). При реалізації скрапленого газу населенню ТОВ „Харківрегіонгаз” дотримується встановленого порядку реалізації по Краснопільському району, а саме: реалізовує скраплений газ на підставі оформлених замовлень від сільських та селищних рад, затверджених Краснопільською районною адміністрацією, та за наявністю абонентської книжки. За два місяці 2014 року населенню Краснопільського району було реалізовано 553 балона скрапленого газу.