Районна газета

ОБГОВОРИЛИ МАЙБУТНІЙ РОЗВИТОК КРАСНОПІЛЬЩИНИ

Відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто стратегічні для життя Краснопільщини питання: «Про проект Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2016 рік» та Про проект районного бюджету на наступний рік. Представляючи проект Програми голова райдержадміністрації Юрій Яремчук наголосив, що її основними завданнями є підвищення якості життя населення.

 

ЧЕРНЕЧЧИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПРОЕКТУ DESPRO НА СУМЩИНІ

Громади-переможці підписали договори про надання їм цільової безповоротної допомоги у рамках Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

Сумщина високо цінує співпрацю з проектом DESPRO. Завдяки його реалізації в області вдалося не лише суттєво поліпшити рівень надання послуг у сфері водопостачання, а й створити міцний фундамент для соціальної мобілізації населення. Адже модель децентралізованого управління надає територіальним громадам можливість брати активну участь у процесі реалізації політики місцевого розвитку.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Комунальна установа «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради оголошує конкурс з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету (далі Конкурс)

Конкурс проводиться відповідно до рішення Наглядової ради Фонду від 07 серпня 2014 року (протокол №46) та Положення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової допомоги, затверджене рішенням Наглядової ради від 07.08.2014 року (протокол №46)

НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ПІД КОНТРОЛЕМ ВЛАДИ

9 квітня в приміщенні Краснопільської РДА відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати до бюджету податків та інших обов’язкових платежів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України