Районна газета

Право на інформацію

Оновлено 04.05.2018

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Краснопільської районної державної адміністрації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Краснопільська районна державна адміністрація.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:
усно (безпосередньо в каб. № 4)
телефоном за № 7-52-16, 7-13-43
електронною поштою за спеціальною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
письмово за адресою: Україна, 42400 смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні адміністрації в каб. 26

У кабінеті 26 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.

За телефоном: 7-13-43 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію та роботи з документами.

Відповідальність за забезпечення доступу до публічної інформації в Краснопільській райдержадміністрації покладена на відділ документообігу та контролю апарату райдержадміністрації (головний спеціаліст відділу документообігу та контролю Жирнова Інна Миколаївна, телефон (05459) 7-16-72, робочий кабінет №26).

Відповідальність за забезпечення доступу до публічної інформації у структурних підрозділах  Краснопільської райдержадміністрації покладена на їх керівників.

Реалізація права на доступ до інформації за інформаційним запитом