Районна газета

Управління агропромислового розвитку

 

Графік здійснення обов'язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, що знаходяться у власності суб'єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб) на території Краснопільського району в 2014 році

В РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ ЖНИВА

Станом на 02 серпня 2018 року в районі ранні зернові культури зібрані на 8061 га  (47%), намолочено 38248 тон, урожайність 47,4 ц/га. В т.ч. :

- озима пшениця зібрана на площі 6824 га (82%), намолочено 33906 тон, урожайність 49,7 ц/га.

- горох зібраний на площі  530 га (100%), намолочено 1650 тон, урожайність 31,1 ц/га.

- ярий ячмінь зібраний на площі 587 га (45%), намолочено 2265 тон, урожайність 38,6 ц/га.

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ РОЗПОЧАТО ЗБИРАЛЬНУ КАМПАНІЮ

Управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської райдержадміністрації повідомляє: ТОВ «Славгород» та ФГ «Колос» приступили до збирання. Станом на 19 липня 2017 року обмолочено 90 га. озимої пшениці, намолочено 510 тонни та обмолочено 5 га гороху, намолочено 24 тонни.

«Жнива – це відповідальна пора, де за короткий термін (10-14 днів) необхідно встигнути провести весь комплекс робіт» - зауважив начальник управління Володимир Годуненко

В РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ КОМПЛЕКС ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

ТОВ АФ «Тур’янська» розпочало підживлення озимих культур. Так станом на сьогодні вже підживлено 112 га озимої пшениці та 138 га озимого жита.

Спеціалістами управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської райдержадміністрації проводиться постійний моніторинг стану посівів озимих культур в сільгосппідприємствах району. Відповідно прогнозів під урожай 2017 року в районі планується провести посів ярих культур на площі 32916 га, що становить 70% в загальній структурі посівних площ, яка складатиме 47118 га.

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ОБГОВОРИЛИ БЕЗПЕКУ ОСІННЬО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

У рамках превентивної діяльності фахівцями Управління Держпраці у Сумській області було проведено семінар-нараду з питань охорони праці при проведенні осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах та фермерських господарствах

Учасники семінару-наради ознайомилися із процесом збирання та зберігання врожаю, новою сільськогосподарською технікою Краснопільських господарств. Фахівці з охорони праці на практиці продемонстрували шляхи уникнення ймовірних причин нещасних випадків під час проведення осінньо-польових робіт, звернули увагу на вимоги до технічних засобів виробництва. Також учасники заходу в ході екскурсії мали нагоду ознайомитися із виробничими потужностями Краснопільського хлібоприймального підприємства.