Районна газета

Управління агропромислового розвитку

 

Графік здійснення обов'язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, що знаходяться у власності суб'єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб) на території Краснопільського району в 2014 році

СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ОБОВ’ЯЗКИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ. ВИМОГИ ЗАКОНОДАВСТВА ДО ЗАКЛАДІВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА МАЛИХ ВИРОБНИКІВ. ГНУЧКИЙ ПІДХІД.»

Семінар на тему: «обов’язки операторів ринку. вимоги законодавства до закладів громадського харчуваннята малих виробників. гнучкий підхід.»

СЕМІНАР НАРАДА З СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВАМИ РАЙОНУ НА ЯКІЙ БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ

03.10.2018 року управлінням агропромислового та економічного розвитку і торгівлі за участі представників банківських установ було проведено семінар нараду з сільгосппідприємствами району на якій були представлені програми підтримки аграріїв, це часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва  насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції; часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;  часткова компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті кредитами, наданими державними банками та інші.

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ІНТЕРАГРО 2018»

З 30 жовтня по 01 листопада 2018 року відбудеться          12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання  «ІнтерАГРО 2018» за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, м. Київ, Броварський пр-т, 15

Виставка «ІнтерАГРО 2018» проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України один раз на два роки в Києві, є міжнародною виставкою сільськогосподарської техніки та обладнання, в якій беруть участь найбільші світові та вітчизняні заводи-виробники. У нинішньому році на виставці буде представлено ряд машин, що будуть презентовані вперше.

СПІВПРАЦЯ З НІМЕЧЧИНОЮ FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY

У тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини реалізується міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany» (Готуємося до співпраці з Німеччиною) (далі – Програма).

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;