Районна газета

Управління агропромислового розвитку

 

Графік здійснення обов'язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, що знаходяться у власності суб'єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб) на території Краснопільського району в 2014 році

СПРОЩЕНО РЕЄСТРАЦІЮ СІМЕЙНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Більшість домогосподарств сільського населення займається виробництвом товарної сільськогосподарської продукції. Для таких категорій громадян створено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом реєстрації фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр)

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ СУМЩИНИ

21 грудня 2019 року у Сумському національному аграрному університеті відбудеться щорічна обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми бджільництва Сумщини»

Захід відбудеться за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації та за підтримки Сумського національного аграрного університету, Сумського центру професійно технічної освіти державної служби зайнятості та Сумського міжрайонного об’єднання бджолярів.

ЗАЛУЧЕННЯ ВНУТРІШНІХ КАПІТАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

З початку року в аграрний сектор району залучено внутрішніх капітальних інвестицій на суму 102,1 млн. грн. Основна сума інвестицій спрямована в галузь рослинництва (придбання сільськогосподарської техніки) – 96,4 млн. грн., або 94,4%, розвиток інфраструктури аграрного ринку – 5,7 млн. грн.

В цілому по району в 2019 році отримали валовий збір зернових та зернобобових культур 191,4 тисяч тонн при урожайності 68,7 ц/га..

СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗБІЛЬШЕНО ЛІМІТ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ЗА ПРОГРАМОЮ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.11.2019 № 411 «Про затвердження розподілу бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на 2019 рік для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» затверджено новий обсяг бюджетних призначень за цією програмою для Сумської області -  17 903 608 гривень (+11 723 068 грн. до початкового ліміту)

Збільшенню суми бюджетних призначень сприяло звернення депутатів Сумської обласної ради до Кабінету Міністрів України з такою пропозицією, прийняте на засіданні сесії 26.07.2019 за ініціативою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.