Районна газета

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В САМОТОЇВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко провели виїзний прийом громадян Самотоївської сільської ради.

Спочатку керівники району побували у Глибному, де місцеві мешканці порушували наболілі їм питання які стосувались ремонту дороги по селу, облаштування дитячого майданчика, підключення села до мережі Інтернет та забезпечення скрапленим газом. Всі порушені питання взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації.

Розглядаючи звернення щодо встановлення дитячого майданчика, голова РДА зазначив, що певна сума буде виділена за рахунок коштів наданих йому на здійснення депутатських повноважень як депутату обласної ради.

На особистому прийомі громадян у Самотоївці зверталися місцеві жителі з різних питань соціального захисту, пенсійного забезпечення та інших. Юрій Яремчук уважно вислухав всі питання та надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Також Юрій Анатолійович та Віталій Олексійович відвідали Самотоївську АЗПСМ, до вони ознайомилися з ходом виконання робіт по облаштуванню стоматологічного кабінету.

- Необхідно якнайшвидше закінчити ремонтні роботи, закупити необхідне медичне обладнання, щоб мешканці Самотоївки і навколишніх сіл мали можливість отримувати якісну стоматологічну допомогу, - наголосив Юрій Яремчук.

Як зазначалося раніше, з районного бюджету були виділені кошти на придбання стоматологічного обладнання місцевому лікувальному закладу.