Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО С. НОВООЛЕКСАНДРІВКА, С. МАЙСЬКЕ ТА С. МЕЗЕНІВКА

Кожне село, кожна територіальна громада мають проблемні питання, які потребують допомоги районної влади у їх вирішенні. Це ще раз засвідчила робоча поїздка голови Краснопільської райдержадміністрації Юрія Яремчука до с. Новоолександрівка, с. Майське та с. Мезенівка.

У Новоолександрівці Юрію Яремчуку та його заступнику Ірині Юхті довелося спілкуватися з жителями населеного пункту біля приміщення ФП. Хоч село і невеличке, а проблем у людей вистачає. У ході спілкування з керівником району сільські жителі порушили цілий ряд питань, які їх хвилюють. Це зокрема незадовільна якість продуктів харчування у магазині ПП «Сіводін», нерегулярна доставка періодичних друкованих видань (один раз на тиждень замість двох), низька закупівельна ціна на молоко. Ю.А. Яремчуком дано доручення керівникам структурних підрозділів для вирішення порушених питань.

Зацікавленою і продуктивною була зустріч Юрія Анатолійовича із жителями с. Майське. На неї прийшла добра половина села. У сільських жителів теж накопичилось чимало наболілих питань. Серед них погана якість води, яка постачається із водонапірної башти Рожновського, яка належить ПП «Мезенівка». Люди просили посприяти в очищенні і приведенні її у належний вигляд, налагодити транспортне сполучення з районним центром, у своєчасному завезенні скрапленого газу, а також мешканці села просили допомогти вибити шахтний колодязь для поліпшення якості і забезпечення питною водою. Всі порушені питання взяті на контроль і будуть вирішуватися найближчим часом.

Потім шлях очільника району проліг до Мезенівки. Село чисте і охайне, за наведенням порядку тут слідкують 6 чоловік, задіяних для цього на громадських роботах. Таке чітке налагодження робіт по благоустрою Мезенівки, організація вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору має стати прикладом для інших територіальних громад Краснопільщини. На прийом до Юрія Яремчука прийшли члени сімей учасників АТО та мобілізованих. Юрій Анатолійович поцікавився їх проблемами, було приємно, що всі вони вирішуються на рівні сільської ради і відповідних районних служб. Ю.А. Яремчук у ході робочої наради з Мезенівським сільським головою Миколою Гавенком обговорили шляхи виділення субвенції сільради на заміну вікон у Мезенівському НВК, на проведення заходів у рамках року охорони здоров’я на Краснопільщині, виділення коштів на санаторно-курортне лікування дітей учасників АТО, вирішення нагальної проблеми ремонту фізіотерапевтичного кабінету Мезенівської АЗПСМ, облаштування депо, ремонт пожежного автомобіля та запуск його в експлуатацію.

- За кожною проблемою стоїть конкретна людина і не має різниці де вона проживає, чи то на центральній садибі, чи у віддаленому селі. Всім необхідна допомога і сприяння. І ми робимо все, щоб таких проблем у людей було якнайменше, резюмував Юрій Яремчук.