Районна газета

КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

17 лютого голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко провели виїзний прийом громадян Сіннівської та Запсільської сільських рад.

Жителі села Сінне висловили своє незадоволення станом транспортного сполучення з обласним центром, зокрема озвучені факти пов’язані регулярністю рейсів. Декілька громадян, бувших працівників КСП «Мічурінське», не можуть вчасно оформити пільгову пенсію, так як затягнувся процес ліквідації зазначеного підприємства.

Керівники району разом із Сіннівським сільським головою обговорили основні проблемні питання територіальної громади, виконання програми підтримки сімей АТО, функціонування закладів освіти, надання субвенцій на утримання закладів соціальної сфери. В рамках виконання заходів оголошеного в районі року охорони здоров’я Сіннівська сільська рада в повному обсязі, до речі, одна із перших долучилася до реалізації завдань щодо покращення якості медичних послуг. Юрій Анатолійович висловив слова вдячності сільському голові, агровиробникам, котрі з розумінням ставляться до проблем територіальної громади.

Разом з сільським головою Олександром Гуковим керівники району відвідали Сіннівський НВК.

Мешканців с. Грунівка хвилюють питання роботи пересувного відділення поштового зв’язку, облаштування та очистки колодязів, забезпечення дровами учасників АТО.

Під час прийому громадян в с. Велика Рибиця, в якому також прийняв участь сільський голова Павло Влезько, були порушені питання соціального захисту учасників АТО, субсидій. А мешканців с. Запсілля хвилюють низькі закупівельні ціни на молоко, ремонт одного з мостових переходів.

На більшість питань порушених в ході прийому громадян було надано вичерпні відповіді та консультації, вирішення окремих керівники району взяли під особистий контроль.

В цей день на території Сіннівської і Запсільської сільських рад працював мобільний соціальний офіс, роз’яснення та консультації з усіх питань соціального характеру надавав начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Віктор Котов.