Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО УГРОЇД ТА ПОКРОВКИ

Відбулась робоча поїздка голови районної державної адміністрації, депутата Сумської обласної ради Юрія Яремчука до Угроїдської селищної та Покровської сільської рад.

В Угроїдах разом із селищним головою Яковом Татаренком вони обговорили основні проблемні питання територіальної громади, благоустрою села, шляхи наповнення бюджету, надання субвенцій освіті, культурі, медицині.

Керівник району побував у Угроїдській ЗОШ I-III ступенів, де він передав комплект лабораторний для поповнення матеріально-технічної бази кабінету фізики.

Після Угроїд Юрій Яремчук відвідав Покровську сільську раду, де взяв участь у засіданні 5 сесії Покровської сільської ради 7 скликання. На розгляд сесії виносилось 14 питань, а саме: затвердження тарифу на водопостачання, надання субвенцій, перейменування вулиць, надання пільг учасникам АТО та ряд інших актуальних питань. У ході засідання очільник району звернув увагу депутатів та всіх присутніх на необхідності наповнення сільського бюджету, надання субвенцій освіті, культурі, медицині, реалізації програми економічного і соціального розвитку, благоустрою села, виконання заходів в рамках оголошеного в районі року охорони здоров’я. Так, за пропозицією Юрія Яремчука були виділені кошти на поліпшення матеріально-технічного стану Покровського ФП, а саме придбання кардіографу, крім того кошти виділені на медикаменти та всі інші потреби, зазначені як першочергові.