Районна газета

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГРАБОВСЬКОЇ ТА РЯСНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

11 лютого голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко провели виїзний прийом громадян Грабовської та Ряснянської територіальних громад.

Про функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури на території Грабовської сільської ради говорили з її очільником Володимиром Стадніченком та керівниками відповідних установ. Зокрема, порушувалися питання харчування учнів в дошкільному та загальноосвітньому закладах, підвезення дітей, ремонту будинку культури, проходження опалювального сезону, виконання заходів в рамках оголошеного в районі року охорони здоров’я, інші.

Під час прийому громадян в с. Рясне сільський голова Володимир Кащенко порушив актуальні нині питання участі місцевих рад в пільгових пасажирських перевезеннях, харчуванні учнів загальноосвітніх закладів, їх підвезенні. Також існує ряд неузгодженостей в земельному законодавстві, додають складнощів постійні податкові нововведення та недостатня поінформованість з цих питань. Проте головною проблемою місцевого рівня, яка не вирішувалась багато років є капітальний ремонт шкільного харчоблоку. На що керівники району проінформували, що нині знайдено шляхи та джерела фінансування завершення робіт по цьому об’єкту і найближчим часом він має бути зданий в експлуатацію.

На всі порушені питання керівники та мешканці громад отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Вирішення питання, що потребують детальнішого вивчення, керівники району взяли під особистий контроль.

Також на території Грабовської і Ряснянської сільських рад працював мобільний соціальний офіс, роз’яснення та консультації з усіх питань соціального характеру надавав начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Віктор Котов. Всього до офісу звернулось 43 громадяни.