Районна газета

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН САМОТОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Голови районної державної адміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко провели виїзний прийом громадян Самотоївської сільської ради. В приміщенні сільської ради за участю Самотоївського сільського голови Івана Перерви та депутата районної ради Ніни Пушкар обговорили питання функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури розташованих на підвідомчій території. Зокрема, актуальною сьогодні є тема харчування дітей в загальноосвітній школі, їх підвезення до навчального закладу, проходження опалювального сезону.

Керівники району оглянули Самотоївський сільський будинок культури де продовжуються ремонтні роботи, місцевій загальноосвітній школі для поповнення матеріально-технічної бази кабінету фізики передали комплект лабораторний «Оптика і квантова механіка», з директором Тетяною Кравченко обговорили ряд питань функціонування освітнього закладу.

Відрадно, що в Самотоївській територіальній громаді більшість актуальних питань вирішуються позитивно, а тісна співпраця її очільника Івана Перерви з керівниками і колективами закладів освітньої і соціально-культурної сфери лише цьому сприяє.