Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ВЕЛИКОБОБРИЦЬКОЇ ТА ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Відбулась робоча поїздка голів районної державної адміністрації Юрія Яремчука та районної ради Віталія Савоненка до Великобобрицької та Чернеччинської сільських рад. У спілкуванні з керівниками цих територіальних громад очільники району обговорили основні проблемні питання, шляхи наповнення місцевих бюджетів, програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік, проінспектували роботу закладів соціальної сфери, поспілкувались з їх колективами.

Юрій Анатолійович та Віталій Олексійович цікавились також станом проходження опалювального сезону, зимового утримання доріг, функціонуванням систем опалення, водопостачання та водовідведення на місцях.

У ході робочої поїздки було проведено прийоми громадян. По кожному зверненню мешканців Великого Бобрика та Чернеччини було надано вичерпні відповіді і роз’яснення з питань призначення субсидій, пільг, соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Також керівники району виконали приємну місію вручивши нагрудні знаки та посвідчення матері-героїні мешканкам села Великий Бобрик Ганшиній Зінаїді Володимирівні та Лопатченко Катерині Сіргіївні. На їх адресу звучала теплі слова вітань та побажання міцного здоров’я, благополуччя і достатку їх родинам.