Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ РДА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО ТУРЇ ТА УГРОЇД

Голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук з робочим візитом відвідав Угроїдську селищну та Тур’янську сільську ради.

У спілкуванні з керівниками цих територіальних громад Юрій Анатолійович обговорив ряд важливих питань: сільські бюджети та програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік, питання виділення субвенцій із місцевих бюджетів на заклади соціальної сфери, проведення в них ремонтів, придбання необхідного обладнання, питання виконання заходів в рамках проголошеного року охорони здоров’я на Краснопільщині, оновлення систем водопостачання, освітлення, створення комфортних умов проживання сільських жителів. Також голова райдержадміністрації зупинився і на підтримці учасників АТО та їх родин.

Юрій Яремчук здійснив особистий прийом громадян, які зверталися до нього не лише як до керівника району, ай як до депутата Сумської обласної ради. По кожному зверненню жителів сіл він дав вичерпні відповіді і роз’яснення з питань призначення субсидій, пільг, соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, сімей переселенців. Юрій Анатолійович надав відповідні доручення щодо їх вирішення керівникам відповідних структур. Всі звернення поставлені на особистий контроль очільника району, встановлені контрольні терміни їх виконання.

Також цього дня на території даних територіальних громад працював "мобільний соціальний офіс". Було надано консультації та роз’яснення з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, працевлаштування тощо. Всього послугами скористалося 44 особи.