Районна газета

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДВІДАВ ХМЕЛІВСЬКУ, БРАНЦІВСЬКУ ТА МЕЗЕНІВСЬКУ СІЛЬСЬКІ РАДИ

Голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук з робочим візитом відвідав Хмелівську, Бранцівську та Мезенівську сільські ради.

У спілкуванні з керівниками цих територіальних громад Юрій Анатолійович обговорив сільські бюджети та програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік. Особлива увага була приділена виділенню субвенцій із місцевих бюджетів на заклади соціальної сфери, проведення в них ремонтів, придбання необхідного обладнання. Піднімалися питання виконання заходів в рамках проголошеного року охорони здоров’я на Краснопільщині, оновлення систем водопостачання, освітлення, створення комфортних умов проживання сільських жителів. Також голова райдержадміністрації зупинився і на підтримці учасників АТО та їх родин. Поза увагою не залишилося питання декомунізації, перейменування вулиць, провулків в населених пунктах району.

Юрій Яремчук здійснив особистий прийом громадян, які зверталися до нього не лише як до керівника району, ай як до депутата Сумської обласної ради. По кожному зверненню жителів сіл він дав вичерпні відповіді і роз’яснення з питань призначення субсидій, пільг, соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, сімей переселенців. Юрій Анатолійович уважно вислухав громадян, надав відповідні доручення щодо їх вирішення керівникам відповідних структур. Всі звернення поставлені на особистий контроль очільника району, встановлені контрольні терміни їх виконання.

Також цього дня на території даних сільських рад працював "мобільний соціальний офіс". Було надано консультації та роз’яснення з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, працевлаштування тощо. Всього послугами скористалося 50 осіб.