Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ВЕЛИКОБОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

29 вересня відповідно до планів роботи райдержадміністрації та районної ради очільники Краснопільщини Юрій Яремчук та Віталій Савоненко здійснили робочу поїздку до Великобобрицької сільської ради, де провели прийом громадян, зустріч із сім’ями мобілізованих та демобілізованих, цікавилися підготовкою закладів соціальної сфери до зими.

Очільники району проінспектували хід робіт по ремонту даху Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Відбулася зустріч з педагогічним колективом навчального закладу, під час якої працівники школи звернулися з проханням вирішити питання транспортного сполучення смт Краснопілля – с. Великий Бобрик.

Під час відвідин місцевої АЗПСМ с. Великий Бобрик керівники району ознайомилися з роботою новопризначеного сімейного лікаря.

У ході робочої поїздки очільники району звернули особливу увагу на сільський будинок культури в селі Малий Бобрик, який потребує термінового ремонту. На даний час завершується робота по виготовленню документації і найближчим часом будуть розпочаті ремонтні роботи.

Під час зустрічі з сім’ями мобілізованих голови вислухали їх проблеми, побажання, зауваження, поцікавилися, як триває справа із завезення дров, сприяння у оформленні субсидії, забезпечення дітей мобілізованих необхідним шкільним приладдям та харчуванням тощо.

Також цього дня у Великобобрицькій сільській раді працював "Мобільний соціальний офіс".

Консультації з питань соціального захисту в приміщенні сільської ради надавав заступник начальника управління соціального захисту населення Ігор Данильчик.