Районна газета

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПОКРОВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

1 квітня 2015 року в приміщенні Покровської сільської ради відбувся черговий особистий прийом голови Краснопільської районної державної адміністрації Юрія Яремчука.

В ході зустрічі було піднято питання щодо призначення допомоги опікуну на утримання неповнолітнього, яка має статус сироти і проживає в сім’ї пенсіонерів, жителів села Покровка, призначення субсидії за спрощеною системою, також розглянуто питання забезпечення отримання соціальної допомоги для одиноких пенсіонерів села Покровка.

Голова райдержадміністрації відвідав заклади соціальної сфери Покровської сільської ради. Він мав зустріч із педагогічним колективом місцевої школи, цікавився проблемами освітян, однією з яких є заміна котла в одному із приміщень закладу. Шлях вирішення цього питання є надання субвенції з сільського бюджету, що повинно відбутись на найближчій сесії сільської ради, тож вирішення цієї проблеми залишається лише питанням часу.

Також під час робочої поїздки очільник району відвідав сільський Будинок культури.

Значну увагу працівників сільської ради Юрій Анатолійович звернув на необхідність активізації робіт по благоустрою та озелененню населеного пункту у рамках проведення весняної толоки, проведення роз’яснювальної роботи серед жителів територіальної громади з питань нарахування субсидії за спрощеною системою.