Районна газета

З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ДО СЛАВГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Юрієм Анатолійовичем був здійснений особистий прийом громадян. В ході зустрічі піднімалися питання щодо державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг у вигляді житлових субсидій, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій села, парків, скверів.

Голова райдержадміністрації відвідав заклади соціальної сфери Славгородської сільської ради, зокрема, він побував у Славгородській ЗОШ, де зустрівся з адміністрацією школи. Під час зустрічі було обговорено питання функціонування навчального закладу, заміну твердопаливного котла та підготовку до нового опалювального сезону.

Також Юрій Анатолійович відвідав Славгородську АЗПСМ, Славгородський ДНЗ, де мова йшла про облаштування харчоблоку та реконструкцію системи опалення, на що кошти з сільського бюджету вже виділені і лише стоїть питання в проведенні робіт, які повинні завершитись до 1 серпня поточного року.

В ході спільної наради з головою села Олександром Сторожевим обговорювалось питання проведення ремонтних робіт в Славгородському будинку культури, який вже не один рік потребує капітального ремонту.

Відбулася також зустріч голови райдержадміністрації з керівництвом місцевого товариства ТОВ «Родина» в ході якої розглянуто питання участі господарства у вирішенні питань соціально економічного розвитку територіальної громади.

«Славгородська сільська рада має всі умови для розвитку, покращення добробуту, умов проживання, соціально-економічного розвитку території сільських населених пунктів територіальної громади, достатньо лише відповідально та сумлінно підійти до вирішення тих чи інших проблем села»,  – резюмував Юрій Яремчук.

Також свою роботу на території даної сільської ради проводив "мобільний соціальний офіс", консультації з питань оформлення субсидії за спрощеною системою надавав начальник управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Віктор Котов. Всього за роз’ясненнями звернулося 32 особи, всім було надано вичерпні відповіді та консультації з даного питання та з питань пенсійного забезпечення.