Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ВІДВІДАВ ЧЕРНЕЧЧИНСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ

Голова Краснопільської РДА Анатолій МУЗИКАНТ, голова Краснопільської районної ради Микола ПРИХОДЬКО, спільно з керівниками структурних та територіальних підрозділів району відвідали Чернеччинську сільську раду, де було проведено робочу зустріч з активом села та депутатським корпусом сільської ради і здійснено особистий прийом громадян.

Під час зустрічі Анатолій МУЗИКАНТ звернув увагу на суспільно-політичну ситуацію в країні. Наголосив на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду та підготовці до опалювального сезону 2014-2015 років, також він акцентував свою увагу на благоустрої території сільської ради та повуличного вивозу сміття.

Новопризначений прокурор Краснопільського району молодший радник юстиції Олександр ПЛЕСКАЧ ознайомив присутніх із  графіком роботи та днями прийому громадян та зазначив, що головною метою роботи прокуратури є підвищення довіри населення району. Він наголосив на питаннях, які підлягають першочерговому розгляду, а саме: незаконні дії з боку влади, корупційні прояви, неправомірні дії. Акцентував свою увагу на пріоритетах роботи таких як прояви сепаратизму та боротьба з ними, правовідносини в земельній та бюджетній сферах, соціальний захист населення, надання переселенцям посильної допомоги.

Директор Краснопільського районного центру зайнятості Галина АКИМЕНКО повідомила про види послуг які надає центр зайнятості, наголосила на наданні матеріальної допомоги у відкритті власної справи, а також пояснила про додаткові види навчання та підвищення кваліфікації від центру зайнятості. Зазначила, що переселенцям буде надано першочергово посильну допомогу.

Начальникуправління соціального захисту населення Віктор КОТОВ розповів про правила отримання соціальної допомоги та субсидії в селі, оголосив повноваження управління соціального захисту населення.

В ході зустрічісільському голові Івану РАГУЛІНУ дано доручення задля вирішення проблемних питань громади залучати фермерські господарства, підприємців, які розташовані на території сільської ради, в місячний термін відпрацювати та втілити в життя схему вивозу сміття повулично, провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо доцільності переходу на альтернативні види палива. Головному лікарю центру первинної медико-санітарної допомоги Юрію ЯРОВЕНКУ вирішити питання направлення медичного працівника  до Чернеччинської сільської амбулаторії.