Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ВІДВІДАВ БРАНЦІВСЬКУ ТА МЕЗЕНІВСЬКУ СІЛЬСЬКІ РАДИ

08 липня відбувся черговий виїзд керівництва району, спільно з представниками структурних та територіальних підрозділів району до Бранцівської та Мезенівської сільських рад, метою якого є зустріч з активом села, депутатським корпусом сільських рад та особистий прийом громадян.

Було розглянуто ряд питань, що стосувались життєдіяльності мешканців цих сіл, зокрема питання соціального характеру, своєчасної виплати пенсій та заробітних плат, земельні питання, турбують проблеми зайнятості населення.

На зустрічі з громадами сіл Анатолій МУЗИКАНТ звернув увагу на суспільно-політичну ситуацію в країні. Зазначив, що потрібно провести інвентаризацію котелень та розгляд їх можливості переводу на альтернативні види палива. Наголосив на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду, а також підготовці до опалювального сезону та ремонті дитячих садочків і шкіл. Акцентував свою увагу на благоустрої території сільської ради та повуличного вивозу сміття.

Сільським головам дано доручення залучати фермерські господарства, підприємців, які розташовані на території даних сільських рад, в місячний термін відпрацювати та втілити в життя схему вивозу сміття повулично, провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо доцільності переходу на альтернативні види палива, провести аналіз житлових приміщень на території сільської ради з метою надання житла для осіб, які прибули із Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецьк та Луганської області.