Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ВІДВІДАВ ОСОЇВСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ

Голова Краснопільської РДА Анатолій МУЗИКАНТ, голова Краснопільської районної ради Микола ПРИХОДЬКО, спільно з керівниками структурних та територіальних підрозділів району відвідали Осоївську сільську раду, де було проведено робочу зустріч з активом села та депутатським корпусом сільської ради і здійснено особистий прийом громадян.

Анатолій МУЗИКАНТ висловив подяку в проведенні чесних та прозорих виборів Президента України. Звернув увагу на суспільно-політичну ситуацію в країні. Наголосив на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду, а також підготовці до опалювального сезону 2014-2015 років та ремонті дитячих садочків і шкіл. Акцентував свою увагу на благоустрої території сільської ради та повуличного вивозу сміття.

Під час зустрічі заступникначальника Краснопільського РВ ГУМВС України в Сумській області начальник міліції громадської безпеки капітан міліції Олександр ГОРІЧЕНКО подякував за кошти, які були зібрані для працівників міліції, що знаходяться у Слов’янську, він також закликав мешканців громади звертатись до правоохоронних органів та обіцяв швидке та якісне реагування на всі звернення.

Директор Краснопільського районного центру зайнятості Галина АКИМЕНКО повідомила, що ТОВ «Хвиля» здобуло нагороду «Кращій працівник року 2013», наголосила на наданні матеріальної допомоги у відкритті власної справи від центру зайнятості.

Осоївський сільський голова Олександр БОНДАР проінформував, що ТОВ «Хвиля» орендує 2640 га ріллі та своєчасно сплачує орендну плату. На території сільської ради шість водних об’єктів здано в оренду. У фельдшерському пункті замінили вікна та планується купити твердопаливний котел. За рахунок субвенції зроблять косметичний ремонт  в амбулаторії.