Районна газета

Звернення громадян

Звернення громадян

Надіслати звернення до керівництва Краснопільської районної державної адміністрації із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вимоги до електронного звернення

За консультацією та попереднім записом можна звернутися до відповідальної особи за організацію особистого прийому громадян за телефоном:

 (05459) 7-13-43, Жирнова Інна Миколаївна, головний спеціаліст відділу документообігу та контролю, 2 поверх, кабінет 26.

 

РОБОЧА ПОЇЗДКА ОЧІЛЬНИКА РАЙОНУ ДО РЯСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

12 червня 2018 року відповідно до плану роботи Краснопільської районної державної адміністрації Сергій Хрупа здійснив робочу поїздку до Ряснянської сільської ради 

Очільник району у розмові з сільським головою Володимиром Кащенком обговорив питання стану виконання бюджету сільської ради, забезпечення дровами закладів соціальної сфери села, зокрема: освіти, культури, підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період, питання про виконання робіт по ремонту дороги, та інші.

21 БЕРЕЗНЯ ГОЛОВОЮ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЄМ ХРУПОЮ БУЛО ПРОВЕДЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ГРАБОВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

21 березня  головою районної державної адміністрації Сергієм Хрупою було проведено особистий прийом громадян в  Грабовській сільській раді.

До керівника райдержадміністрації звернулися громадяни з проблемних питань, зокрема щодо збільшення розміру субсидії та стосовно оплати праці працівникам територіального центру соціального обслуговування.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

При Краснопільскій районній державній адміністрації відбулось засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Порядком денним було передбачено питання користування колодязем,  утримання худоби в підсобному господарстві в смт Краснопілля.

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У С.ПЕТРУШІВКА, С.НАУМІВКА ТА СМТ УГРОЇДАХ УГРОЇДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Голова районної ради Віталій Савоненко та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа провели виїзний прийом громадян у с.Петрушівка, с.Наумівка та смт Угроїдах Угроїдської селищної ради. Адже саме таке живе спілкування допомогає почути наболілі питання та проблеми людей, знайти шляхи їх вирішення

Дочірні категорії