Районна газета

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ СУМЩИНИ!

Із введенням на території області воєнного стану Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить комплекс невідкладних контррозвідувальних заходів

Із метою попередження можливих провокацій з боку спецслужб та збройних формувань країни-агресора, а також недопущення дестабілізації суспільної обстановки, в регіоні посилене патрулювання вулиць, шляхів транспортного сполучення, місць масового перебування громадян, інших стратегічно важливих об`єктів. Тому у деяких районах області можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та перевірка документів, що засвідчують особу.

Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку:

-         появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об`єктів, місць масового перебування людей, підприємств, об`єктів транспортної інфраструктури, будівель органів державної влади та місцевого самоврядування;

-         появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів;

-         отримання інформації про здійснення терористичної, диверсійної та розвідувально-підривної діяльності.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися безпосередньо до УСБУ в Сумській області (м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32), скористатися номером «гарячої лінії» 610-069 або електронною поштовою скринькою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Закликаємо мешканців та гостей регіону бути уважними та відповідальними, із розумінням поставитися до можливих незручностей, дотримуватися правил особистої безпеки та зберігати спокій.

Усі заходи проводяться у межах чинного законодавства.

 

Прес-група УСБУ в Сумській області