Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

Сектор з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи

Завідувач сектору - Попович Віктор Миколайович

Спеціаліст - Найденко Світлана Володимирівна

Адреса: вул Мезенівська 2, смт. Краснопілля, Сумська область, 42400

Телефон: (05459) 7-13-78

Розпорядок роботи:

 понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
 п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
 обідня перерва – з 12.00 до 13.00;  вихідні дні: субота, неділя.

Комплексна районна програма "Правопорядок" на 2014 – 2015роки.

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

ПРИ КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ДІЄ СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ

При Краснопільській районній державній адміністрації діє спостережна комісія, завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання

За потреби просимо звертатися до Краснопільської районної державної адміністрації за адресою: смт Краснопілля, вул.Мезенівська,2, тел. (05459) 7-13-78.

ПІДПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО ЦИГАРОК ЗАВДАЛО ЗБИТКІВ ДЕРЖАВІ НА МАЙЖЕ 30 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Механізм мінімізації платежів до держбюджету через незаконне виробництво та контрабанду за кордон великих партій цигарок блокувала Служба безпеки України

Для проведення оборудки ділки налагодили у Сумській області на промислових потужностях однієї з фабрик в Охтирці нелегальне оброблення тютюнової сировини. У підпільних цехах на Рівненщині цигарки маркували й пакували.

СБУ ВИЯВИЛА НА СУМЩИНІ ПІДПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО НЕБЕЗПЕЧНИХ ТОВАРІВ ІЗ КОНТРАФАКТНОЇ СИРОВИНИ З РФ

У Сумській області СБУ викрила та блокувала підпільне виробництво небезпечної продукції, яку великими партіями реалізовували під виглядом товарів широкого вжитку.

Оперативники спецслужби встановили, що група жителів регіону протягом 2018-2019 років незаконно переправила з РФ на територію України майже 600 тонн рідини, яка на 98% складалася з метилового спирту. Для переміщення підакцизного товару за нульовою митною ставкою та уникнення сплати акцизного збору у розмірі 245 євро за тисячу літрів сировини, зловмисники ввозили вантаж під виглядом розчинника для лакофарбового покриття.

НА СУМЩИНІ СБУ ПРОВЕЛА ПЛАНОВІ АНТИТЕРОРИСТИЧНІ НАВЧАННЯ

Штаб Антитерористичного центру та  Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Сумській області провели планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Навчання відбулися за сприяння Агентства зменшення загроз (США).