Районна газета

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до статті 6 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою впорядкування нормативно-правових документів, прийнятих  Краснопільською районною державною адміністрацією, управлінням агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації  підготовлено проект розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації  «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації від 19.03.2014  № 62-ОД «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Краснопільського району Сумської області»

З повним текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Краснопільської районної державної адміністрації» -  http://krn.sm.gov.ua    (розділ-«Поточна діяльність» -  «Регуляторна діяльність»).

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою публічного громадського обговорення просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів  ( до   04 червня   2019 року) з моменту оприлюднення на сайті Краснопільської районної державної адміністрації проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу до управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної  адміністрації за адресою: 42400, смт Краснопілля, вул. Мезенівська,1(електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , контактний телефон: 7-14-48) та до Державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11  (електронна         адреса   в          мережі      Інтернет – e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Управління агропромислового   та

економічного розвитку і торгівлі

Краснопільської районної

державної адміністрації