Районна газета

ОЛЕНА КІВАЙЛО: «ЯКІСТЬ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ НАПРЯМУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗЛАГОДЖЕНОЇ РОБОТИ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

У відділі ведення Державного реєстру виборців підведено підсумки роботи за 2013 рік

18 грудня 2013 року відбулась семінар — нарада при керівнику апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олені КІВАЙЛО. На нараду були запрошені керівники установ та відповідальні особи, які відповідно до  статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” надають відомості про виборців до відділу ведення Реєстру.

Зроблено детальний аналіз відомостей щомісячного поновлення бази даних Реєстру виборців, розглянуто можливі проблемні питання та перспективи подальшої роботи із суб’єктами подання відомостей, а також порядок надання відомостей про виборців під час проведення місцевих виборів . Крім того, на нараді обговорювалися питання співпраці та взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців та Краснопільського районного сектору управління Державної міграційної служби України в Сумській області.

“Сподіваюсь на подальшу нашу з вами співпрацю, адже ми наближаємося до виборчого процесу чергових виборів Президента України і якість списків виборців повинна бути високою”, -  зазначила Ірина ЮХТА, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Загалом робота у 2013 році визнана задовільною.