Районна газета

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Для складання якісних попередніх та уточнених списків на чергові вибори Президента України 31 березня 2019 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації (далі – відділу) звертаються до виборців, з пропозицією перевірити  свої персональні дані, внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.  Особливо це стосується виборців:

-        які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

-        колишніх військовослужбовців строкової служби;

-        громадян, які повернулися з місць позбавлення волі;

-        громадян, які прибули із закордону та знялись з обліку в МЗС;

-        громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили

неточності  в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру особисто.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Прийом громадян здійснюється:

 понеділок-четвер - з 8-00 до 17-00, в п’ятницю з 8-00 до 16-00 (обідня перерва з 12-00 до 13-00).

У вихідні дні  у березні 2019 року (02, 03, 09, 10, 16, 17, 23, 24,                 30 березня - (окрім 8 березня) відділ  ведення Державного реєстру виборців буде працювати - з 9-00 до 17-00.

В мережі Інтернет громадяни можуть отримати інформацію про включення їх до Реєстру відвідавши “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).

Тимчасова зміна місця голосування

Звертаємо Вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою,  надається можливість тимчасово  (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, виїзд за кордон та інше.

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджені постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13.09.2012 року (зі змінами).

Для тимчасової зміни місця голосування виборцю необхідно подати до відділу ведення Державного реєстру виборців заяву і додати до неї документи (копії документів), що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси (довідка з місця роботи чи навчання, наказ з місця роботи на відрядження, довідка в якій зазначено, що виборець проживає за вказаною адресою без реєстрації та ін.).

Члени окружної виборчої дільниці включаються до списку виборців на виборчій дільниці, найбільш наближеній до місця знаходження відповідної окружної виборчої комісії. Члени дільничних виборчих комісій включаються до списку виборців на виборчій дільниці де вони включені до складу виборчої комісії. До заяви члена виборчої комісії додається копія відповідного посвідчення (оригінал пред’являється органу ведення Реєстру) або копія рішення про утворення відповідно окружної чи дільничної виборчої комісії/рішення про зміни в складі виборчої комісії.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці, про що виборцю видається посвідчення, що діє одноразово – виключно на день голосування 31 березня 2019 року.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначений в Указі Президента України від         7 лютого 2019 року №32/2019 можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Заяву щодо тимчасової зміни місця голосування можна подати до відділу ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року включно.

Чекаємо Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації за адресою:

смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2,  2-й поверх, кабінет №27.

 Контактний телефон: 7-15-57.

Відділ  ведення

                                                                  Державного реєстру  виборців

                                                                  апарату Краснопільської

                                                                  райдержадміністрації